چرا وب فارسی ؟

با ورود فن‌آوری اینترنت در ایران از سال ۱۳۷۲ (1993 میلادی) تا کنون شاهد پیشرفت‌های خارق‌العاده‌ای در این زمینه بوده‌ایم. در ابتدا اینترنت تنها برای بررسی ایمیل استفاده می‌شد اما بعد از گذشت دو سال اولین وبسایت فارسی راه‌اندازی می‌شود و سپس اولین روزنامه ایرانی وارد محیط اینترنت می‌شود.

بعد از آن با ورود وبلاگ‌ها به عرصه وب در ایران، فصلی تازه از اینترنت در این کشور گشوده شده و کم کم عنوانی به نام «وب فارسی» پدید می‌آيد.

این فناوری جوان در ایران با بهره‌گیری از فکر جوان جوانان ایران روز به روز قدم به پیشرفت گذاشت و به مرور زمان، وبسایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی متعددی در ایران آغاز به کار کردند.

درباره ما

«وب فارسی» مجموعه‌ای یکپارچه شامل شرکت‌ها و واحدهای مستقل است که تمرکز آنها بر توسعه، آموزش، ارزیابی، اطلاع رسانی و مشاوره می‌باشد.

وب فارسی به عنوان مجموعه‌ای تخصصی و فعال در حوزه‌های فضـای مجـازی و فنــاوری اطلاعــات به منظور تقويت و ارتقاء قابليت و توان نخبــگان، مديـــران و فعالان اکوسیستم فناورانه کشور و نیز در راستاى کمک به توسعه کسب و کارها و روابـط فعـالان فضـای مجازی و فناوری اطلاعات ایران تاسیس شده است.

ما در راستاى اشاعه فرهنگ، توسعه کسب و کار و ارتقاى سطح دانش در حوزه فضای مجازی و فاوا، بين مدیران تصمیم‌گیر و نهادهای حاکمیتی، محققان و متخصصانى که به گونه‌اى با دانش روز دنیا و توسعه نظام‌هاى مربوطه سر و کار دارند ارتباط برقرار می‌نماییم تا باعث اعتلای بیش از پیش کشور عزیزمان ایران شویم.

ما تلاش می‌نماییم تا در حوزه‌های فناوری اطلاعات فضای مجازی نوآوری تجارت الکترونیک بلوغ، رشد و توسعه سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی رارقم زنیم

آموزش

برگزاری اجلاس، همایش، سمینار، دوره‌های آموزشی و آموزش الکترونیک در حوزه‌های فناوری اطلاعات

مشاوره

مشاوره و ارائه راهکار در پروژه‌های فناوری اطلاعات و فضای مجازی در سطوح ملی و بین المللی

توسعه و ارزیابی

بهره‌گیری از تکنولوژی روز و همراهی نخبگان برای توسعه و اعتلای فناوری، نوآوری و فضای سایبری کشور

اطلاع رسانی

اطلاع‌رسانی و مخابره اخبار از طریق پایگاه‌های اینترنتی و نشریات تخصصی

مدیران کشوری و لشکری، دلسوزان و فعالان صنعت فناوری از ما چه می‌گویند

  مرکز وب فارسی به عنوان مجموعه‌ای تخصصی و فعال در حوزه‌های فناوری اطلاعات، نوآوری و فضای مجازی به منظور تقویت و ارتقاء قابلیت و توان نخبگان، مدیران و فعالان اکوسیستم فناورانه کشور و نیز در راستای کمک به توسعه کسب و کارها و روابط فعالان فضای مجازی و فناوری‌های نوین ایران تاسیس شده است.

  وب فارسی مجموعه‌ای یکپارچه شامل شرکت‌ها و واحدهای مستقل است که تمرکز آنها بر توسعه، آموزش، ارزیابی، اطلاع‌رسانی و مشاوره می‌باشد.

  شماره تماس:

  ۰۹۰۶ ۸۸۳۴ - ۰۲۱

  ایمیل:

  info@pwgp.ir

  سبد خرید