پیام ریاست

حمد و سپاس خداوند مهربان را که با لطف خود تقدیر را به گونه‌ای رقم زد تا بتوانیم در راستای رشد و توسعه فناوری اطلاعات و فضای مجازی کشور عزیزمان ایران قدم برداریم.

امروزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی را می‌توان بخش جدانشدنی از زندگی افراد جامعه دانست. توسعه و پیشرفت این فناوری بدون حد و مرز را می‌توان حاصل تلاش و پشتکار جوانان خستگی ناپذیر و مدیران دلسوز دانست.

یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در وب فارسی ایجاد هم‌افزایی و ارتباطی تنگاتنگ میان فعالان بخش خصوصی، دولت و نهادهای حاکمیتی در راستای توسعه و اعتلای این تکنولوژی نوظهورمی‌باشد.

بی شک دستیابی به این هدف و پیمودن این مسیر بدون همراهی و همیاری شما عزیزان برایمان مقدور نخواهد بود.

اینجانب وظیفه خود می‌دانم از تمامی دلسوزان و فعالان صنعت فناوری و نوآوری که با حمایت و همراهی خود موجبات افتخار ما را فراهم نمودند تشکر و سپاسگزاری ‌کنم.

توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزدمنان مسئلت دارم.

 

با احترام
حمیدرضا همتی

  مرکز وب فارسی به عنوان مجموعه‌ای تخصصی و فعال در حوزه‌های فناوری اطلاعات، نوآوری و فضای مجازی به منظور تقویت و ارتقاء قابلیت و توان نخبگان، مدیران و فعالان اکوسیستم فناورانه کشور و نیز در راستای کمک به توسعه کسب و کارها و روابط فعالان فضای مجازی و فناوری‌های نوین ایران تاسیس شده است.

  وب فارسی مجموعه‌ای یکپارچه شامل شرکت‌ها و واحدهای مستقل است که تمرکز آنها بر توسعه، آموزش، ارزیابی، اطلاع‌رسانی و مشاوره می‌باشد.

  شماره تماس:

  ۰۹۰۶ ۸۸۳۴ - ۰۲۱

  ایمیل:

  info@pwgp.ir

  سبد خرید