مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی مجموعه وظایف و تعهداتی می‌باشد که افراد و مجموعه‌ها در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه انجام می‌دهند.
مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها و شرکت‌ها، از مرزهای اقتصادی فراتر می رود و مسئولیت در برابر جامعه، انسان و محیط را در بر می‌گیرد.

وب فارسی مسئولیت اجتماعی خود را به سه بخش اساسی تقسیم بندی کرده است.

۱- کمک و حمایت از کسب و کارهای نوپا و استارتاپی در قالب ارائه تسهیلات، خدمات و محصولات رایگان جهت تسریع در رشد و ورود به بازار

۲- مشارکت در برگزاری رخداد‌ها، رویدادها و نمایشگاه‌ها

۳- برگزاری اردو‌های جهادی و خدمت رسانی به مناطق و اشخاص محروم و نیز کمک به افراد نیازمند، از منابع شخصی و یا مشارکت داوطلبین در قالب طرح فصل مهربانی

فصل مهربانی

فصل مهربانی؛ کمپین و طرح مشارکتی و معنوی می‌باشد که در راستای فعالیت‌های عام المنفعه و خیرانه توسط مرکز وب فارسی، با مشارکت فعالان صنعت فناوری کشور از تابستان ۹۸ آغاز گردیده و در هر فصل سال اجرا می‌گردد.

در این طرح که با مشارکت و همراهی کارآفرینان و فعالان صنعت فناوری و اکوسیستم استارتاپی برگزار می‌گردد، بسته‌های ارزاق و غذا میان خانواده‌ها و افراد نیازمند توزیع می‌گردد.

فضای مجازی، فضای مهربانی
حمایت از رویدادها و رخدادهای علمی، فرهنگی و تخصصی

در مرکز وب فارسی با حمایت از رخدادها، نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و رویدادهای فرهنگی، علمی و تخصصی، سعی بر ترویج هر چه بیشتر این امور در زندگی روزمره مردم سرزمین مان داشته ایم. از این رو همواره در جهت ساختن جامعه ای شادتر و محیطی بهتر برای زندگی پیشگام بوده ایم و تلاش کرده ایم.

  مرکز وب فارسی به عنوان مجموعه‌ای تخصصی و فعال در حوزه‌های فناوری اطلاعات، نوآوری و فضای مجازی به منظور تقویت و ارتقاء قابلیت و توان نخبگان، مدیران و فعالان اکوسیستم فناورانه کشور و نیز در راستای کمک به توسعه کسب و کارها و روابط فعالان فضای مجازی و فناوری‌های نوین ایران تاسیس شده است.

  وب فارسی مجموعه‌ای یکپارچه شامل شرکت‌ها و واحدهای مستقل است که تمرکز آنها بر توسعه، آموزش، ارزیابی، اطلاع‌رسانی و مشاوره می‌باشد.

  شماره تماس:

  ۰۹۰۶ ۸۸۳۴ - ۰۲۱

  ایمیل:

  info@pwgp.ir

  سبد خرید