سالنامه وب فارسی

سالنامه ۱۴۰۱ وب فارسی

سالنامه وب فارسی، سررسیدی می‌باشد که پیش از شروع سال جدید شمسی بصورت رایگان برای تمام فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، مدیران بخش‌های خصوصی و دولتی مرتبط با فناوری و نوآوری ارسال می‌گردد تا بتوانند برنامه‌ریزی‌ها و جلسات خود را در آن مکتوب کنند.

این سالنامه در سال‌های ۱۳۹۷ ، ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه برای فعالان و مدیران صنعت فناوری کشور تهیه و توزیع گردید.

از سال ۱۳۹۹ استقبال از این سالنامه به حدی چشمگیر شد که تیراژ چاپ آن به ۲۰۰۰ نسخه افزایش پیدا کرد.

جایگاه‌های تبلیغاتی و مزایای سالنامه وب فارسی

این سالنامه دارای ۵ جایگاه تبلیغاتی ویژه تمام صفحه رنگی می‌باشد، که در ابتدای سررسید قرارداده شده و به مجموعه‌ها و شرکت‌های خوشنام و با سابقه اختصاص یافته است.

تبلیغ‌دهندگان و بهره‌برداران از این جایگاه‌های تبلیغاتی علاوه بر اینکه معرفی خود یا محصولشان را در مقابل دید و در دستان فعالان و مدیران تاثیرگذار صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور قرار می‌دهند، ۵۰ سالنامه نیز برای مصارف سازمانی و هدیه سال جدید دریافت می‌نمایند.

 

علاقمندان جهت بهره‌مندی از جایگاه‌های تبلیغاتی این سالنامه، می‌بایست فرم زیر را تکمیل نمایند

 • 0 تومان

  مرکز وب فارسی به عنوان مجموعه‌ای تخصصی و فعال در حوزه‌های فناوری اطلاعات، نوآوری و فضای مجازی به منظور تقویت و ارتقاء قابلیت و توان نخبگان، مدیران و فعالان اکوسیستم فناورانه کشور و نیز در راستای کمک به توسعه کسب و کارها و روابط فعالان فضای مجازی و فناوری‌های نوین ایران تاسیس شده است.

  وب فارسی مجموعه‌ای یکپارچه شامل شرکت‌ها و واحدهای مستقل است که تمرکز آنها بر توسعه، آموزش، ارزیابی، اطلاع‌رسانی و مشاوره می‌باشد.

  شماره تماس:

  ۰۹۰۶ ۸۸۳۴ - ۰۲۱

  ایمیل:

  info@pwgp.ir

  سبد خرید